Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den dětí

Den dětí


Jó pršelo, jen se lilo
a nám to moc nevadilo,
nás chlad a déšť nerozhází,
dobrá nálada nás provází…
(zpívá se na táborovou  píseň Jó, pršelo)

    Ještě ráno jsem si říkala, že by bylo potřeba dnešní akci zrušit a přesunout. Jenže hasiči, záchranáři i policisté jsou lidé, kteří si nemohou vybírat čas, ani počasí a musí pracovat, když je jich potřeba. To jsme si také dnes při prohlídce jejich techniky uvědomili. Nikdo se na nás nemračil, všichni byli hodní a trpěliví, i když z nás kapalo, jak z vodníků.
    Příjemné byly aktivitu BESIPu v Kulturním domě – řešili jsme problematiku křižovatek, jezdili jízdu zručnosti na kole a všichni jsme se proběhli s jedním promile alkoholu v krvi. Kdepak, nezahřívali nás panákem, ale měli brýle, které tento stav simulovaly. Nedalo se s nimi chodit, a to s nimi řidiči sedají za volant!
    Pak už jsme se jen bavili – v Sokolovně bylo nachystáno mnoho sportovních disciplin. Nic složitého, ale krásně jsme se protáhli a zadováděli si. Pomáhaly nám u toho krásné slečny kadeřnice z učiliště a také díky nim se nikomu nic nestalo.
    K tomu všemu jsme přidali ještě turnaje v kdečem… Děti donesly tak úžasné hry, které jsem vůbec nikdy neviděla! S chutí bych si zahrála taky, ale s několika děvčaty jsme si hrály na Popelku a třídili jsme barevná víčka, která věnujeme pro nemocnou holčičku.  

     Den si děti užily. A já taky.  

 

Náhledy fotografií ze složky Den dětí

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář